Kontaktpersoner for Borgercenter Børn og Unge og Borgercenter Handicap

Find Borgercenter Børn og Unge og Borgercenter Handicaps kontaktpersoner i Center for Familiepleje

Kontaktpersoner for de lokale enheder i Borgercenter Børn og Unge

 

Irene Graasbøll, kontaktperson til Amager. Tlf.: 30 59 65 89,
Irene.Graasboll@sof.kk.dk

Helle Petersen, kontaktperson til Bispebjerg. Tlf.: 26 87 00 18
Helle.Petersen2@sof.kk.dk

Annette Habermann, kontaktperson Brønshøj, Husum og Vanløse. Tlf.: 26 11 22 13, 
AnnetteD.Habermann@sof.kk.dk

Gitte Blachfeldt, kontaktperson til City-Østerbro. Tlf.: 26 10 60 40,
Gitte.Blachfeldt@sof.kk.dk

Jette Gram, kontaktperson til Nørrebro. Tlf.: 26 11 31 46,
Jette.Gram@sof.kk.dk

Pia Rogersen, kontaktperson til Valby, Vesterbro og Kgs. Enghave. Tlf.: 26 37 90 75,
Pia.Rogersen@sof.kk.dk

 

Kontaktperson for Borgercenter Handicap

Göksel Balsizan, Familieplejekonsulent. Tlf: 26 16 64 63,
Goksel.Balsizan@sof.kk.dk

Kontakt

For mere information vedrørende denne side.